לקוחות יקרים הודעה חשובה. שעות פעילות בימי ראשון עד חמישי מ7:30-17:00 וימי שישי וערבי חג מ7:30-13:00

אודות

דף הבית אודות

מי אנחנו?

אוריאלי סחר היא חברה ותיקה בעלת מוניטין רב שנוסדה לפני כעשרים שנה כחנות למוצרי חשמל ותאורה. היא הוקמה בשנת 2002 ע”י שני בני דודים כעסק המתמחה בחשמל, מחנות קטנה בבת ים ברחוב בלפור שהשתרע על 40 מ”ר.
כיום, מתמחה אוריאלי סחר במגוון נושאים וקטגוריות בתחומי החשמל והתאורה ועמל לתת תמורה מלאה ללקוחות הרבים, פרטיים ועסקיים כאחד. לצד איכות המוצרים הגבוהה והעיצוב המגוון, מיוחדת חברת אוריאלי סחר בשירות מעולה ואמין המלווה את הלקוח בכל שלב.

לאחר למעלה מעשור של שירות מצליח ללקוחות מכל האזור עברה הנהלת החברה למבנה החדש. חברת אוריאלי סחר שוכנת כיום במרכז אזור העסקים של בת-ים ומשתרעת על אולם תצוגה ענקי של 1,000 מטר רבוע במרכז תאורה ייחודי אשר מתמחה בגופי תאורה על פי דרישת הלקוח בשילוב בין איכות גבוהה ויחס אישי, מציאת פתרונות מתקדמים בתאורת לד, שיווק חומרי חשמל הן לסיטונאות והן ליחידים, וכן נורות וגופי תאורה מגוונים למגזר הפרטי והעסקי, לבתים, מוסדות ובתי מלון, אולמות וגנים.

בנוסף לסניף הפיזי, נפתח בשנים האחרונות סניף האונליין של החברה, המאפשר לאנשים מכל רחבי הארץ להנות ממוצרי החברה מבלי צורך להגיע פיזית למקום.
החנות הפיזית לצד חנות האונליין, ממשיכה כל העת במסורת של אוריאלי סחר בשיווק ומכירת חשמל ותאורה בסטנדרטים גבוהים על פי התאמה לדרישות לקוחותיה. וכמובן, בשירות מעולה השם את הלקוח מעל לכל ודואג לחבר אותו למוצרים הטובים והמדויקים ביותר.

Copyright © 2022 www.uriely.co.il. All Rights Reserved. Created by Catom